HAKKIMIZDA

KURUCUMUZ RASİM DERELİ MEKATRONİK TEKNİSYEN

1982 Doğumludur Haydarpaşa Endüstri Meslek Lisesinden Mezundur. Askerlik görevini TCG Deney Gemisinde Motor Çavuşu olarak Başarı Beratıyla tamamlamıştır.

1999 Yılında Ford Otosan fabrikasında Stajer olarak meslek hayatına başlamış burada bir aracın bütün üretim safhalarını mantığını kavramış buradaki stajının akabininde Ferrari Türkiye (Zeytinoğlu Motorlu Taşıtlar AŞ ) ‘de profesyonel anlamda mesleğe başlamıştır Ustası Daniele Tamanyone dir Türkiyenin İlk Türk Ferrari Ustası olarak burada uzun yıllar çalışmak suretiyle Kariyerini Tamamlamıştır. Ardından Doğuş Otomotiv Maslak’da Lanborgini Bentley ve Bugatti Ustası olarak uzun yıllar çalışmış buradaki işini bırakarak İngiltere ye gitmiş ve oradaki kariyerine Land Rover araçlarla pekiştirmiştir. Daha sonra KKTC de Borusan otoda Formen (ustabaşı) olarak çalışmıştır.

İstanbul a geri dönen.

Bir kaç özel servis dolaşarak piyasa araştırması yaptıktan sonra Ts Otmotiv Ltd Şti ortak olarak girmiş burada Land Rover Range Rover gurubu araçlara, pek çoğunu ingiltere den getirdiği takımlar özel aletler sente aparatları son teknolij cihazlar ile 4 yıl servis verdikten sonra meslek hayatının 20. yılında Kadosan Sanayi Sitesinde kendisine ait olan Oto Range Land Rover Range Rover Özel servisini açmıştır, kendi ekibi ile birlikte fiilen kendisi de burada hizmet vermektedir.


There are no products to list in this category.